WP Links – WordPressowa wersja Dev Links

Zobacz pierwsze wydanie WP Links

Tworząc zestawy linków dla Dev Links dosyć często czytałem ciekawe informacje ze świata WordPressa, jednak w większości nie pasowały mi one do front-endowej tematyki Dev Links. Dlatego dziś postanowiłem stworzyć oddzielne miejsce na linki poświęcone tylko WordPressowi.

Plan jest taki,  że WP Links pojawiać się będą co piątek a Dev Links co poniedziałek +-1 dzień. Podejrzewam, że przynajmniej początkowo WP Links nie będą tak obszerne jak Dev Links, gdzie staram się umieścić max. 16-18 ciekawych linków, ale trzeba pamiętać, że WordPress to sporo węższy temat niż cały front-end.

Póki co oddaję w Wasze ręce linki do ośmiu moim zdaniem ciekawych materiałów z ostatnich dni. Aby być na bieżąco z kolejnymi wydaniami polecam dodać do subskrypcji ten kanał RSS.

  • Dodane do feedly. Dzięki! 🙂
    P.S. Gdzie masz linki do dzielenia się wpisami na socjlach? 😛

    • Hmm, tak bardzo je ignoruję na innych stronach, że nawet nie zauważyłem ich braku u siebie – wieczorem dodam bo w sumie by się przydały 😀

    • Ja mam w przeglądarce – kiedyś jako skryptozakładki, teraz jako wbudowane w Firefoksa (pod samolocikiem), nie muszę polegać na twórcy strony. 😉

  • O, dzięki za taki kanał. A czy będzie wersja Polska?

    • Raczej nie, za mało materiału do cotygodniowych zestawień 😉