Gdzie szukać informacji o planach rozwoju przeglądarek internetowych?

Po tym jak w ostatnim czasie Mozilla stworzyła stronę stanu implementacji standardów sieciowych w Firefoksie, wszystkie najważniejsze silniki przeglądarek posiadają już strony, gdzie możemy sprawdzić na jakim etapie znajduje się implementacja nowinek technologicznych: Chrome (Blink) Edge (Edge HTML) Firefox (Gecko) Safari (Webkit) Jest to szczególnie istotne dla osób, które tworzą wewnętrzne rozwiązania, które nie muszą działać… Czytaj dalej Gdzie szukać informacji o planach rozwoju przeglądarek internetowych?

DevTools Tips

DevTools Tips DevTools w Chrome to narzędzie, którego używam w zasadzie codziennie i uważam, że warto zgłębiać jego możliwości, które bardzo szybko się powiększają. Powyższy blog pozwoli Wam być na bieżąco z ciekawymi możliwościami DevTools-ów.

Favikonki, generator rozszerzeń dla Chrome, responsywne SVG i efekt powiększenia w CSS – Front-endowe Inspiracje #3

Extensionizr Generator dla tych, którzy szybko chcą sobie wygenerować bazę do stworzenia rozszerzenia dla przeglądarki Chrome. Wszystko co trzeba wiedzieć na temat favikonek A w zasadzie nie tylko favikonek, ale też innych rodzajów ikon, których wraz ze wzrostem rynku urządzeń mobilnych znacząco przybyło. JavaScript Quality Guide Gdyby ktoś szukał wytycznych jak pisać ładny i porządny… Czytaj dalej Favikonki, generator rozszerzeń dla Chrome, responsywne SVG i efekt powiększenia w CSS – Front-endowe Inspiracje #3