WordCamp Polska coraz bliżej…

Zaczęło się finalne odliczanie do kolejnego polskiego WordCampa – widzimy się już za niecałe 10 dni. To też ostatni moment by nabyć bilety, których zostało już dosłownie kilka.

To na pewno będzie największy polski WordCamp – 300 uczestników, 40 prelegentów, 6 ścieżek tematycznych. WordPress wyraźnie rośnie w siłę na terenie naszego kraju, co mnie bardzo cieszy.

Jeżeli chodzi o mnie to wystąpię w podwójnej roli – współorganizatora i prelegenta. Jako prelegent poruszę ważny temat REST API – mogę Wam zdradzić, że nawet jeżeli na jakimś WordUpie widzieliście moją prelekcję, to i tak warto się pojawić, bo z oryginału zostało może 30% – całość przepisałem pod kątem WP API w wersji 2.* – także, jeżeli szukacie informacji o ostatnich zmianach w WP API, to możecie liczyć na sporą dawkę wiedzy. Poza tym jak zawsze pojawi się kilka ciekawostek oraz przypadków użycia.

Do zobaczenia w Krakowie!

Share on Facebook13Tweet about this on TwitterShare on Google+1Email this to someonePrint this page
  • Mam szczerą nadzieję na nagrania. Niestety w tym roku nie dane mi będzie być z wami. Przykre – dla mnie – ale prawdziwe. Inne obowiązki, brak wolnego terminu… szkoda. Poprzednie WordCampy – Gdański i Wrocławski dawały mi fajnego kopa motywacyjnego. Tym razem tego nie będzie. Do zobaczenia na jakimś WordUpie, jak termin pozwoli to może nawet nie na naszych śmieciach.

    • Nagrania na pewno będą na WordPress.tv po pewnym czasie 🙂

  • Ja też czekam na wideo.